Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem.

Pieniądz jest wart tyle, ile warta jest ręka, która go trzyma.

Jakie są koszta kredytu SMS?

Pieniądze z VIA SMS

Ostatnio niezwykle często można usłyszeć o pożyczkach SMS. Jednak bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt takiej formy kredytu, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W dzisiejszym wpisie postaram się napisać ile kosztuje tego typu kredyt. Informacje czerpałem z witryny: http://pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.

Na samym początku muszę zaznaczyć, że koszt kredytu w dużej mierze zależy od firmy, która go udziela. Dlatego nie będę opierał się na jednej ofercie, lecz na 2 różnych, a dokładniej mówiąc na ofercie: SMS Kredyt oraz VIA SMS. To powinno uczynić mój poradnik bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Na samym początku musimy wiedzieć, że koszt kredytu zależy od czasu na jaki pożyczkę zaciągamy. Domyślnym okresem w przypadku kredytów SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są ceny kredytu dokładnie na taki czas.

SMS Kredyt posiada oprocentowanie o wysokości 25,5 %. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na 200 złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Koszt pożyczki w takim przypadku wyniesie 51 złotych.

VIA SMS ma o wiele niższe oprocentowanie, które wynosi 12,5 procent. Czyli biorąc pożyczkę na 200 złotych zostaniemy zmuszeni oddać 225 złotych, czyli koszt pożyczki będzie równa dwadzieścia pięć złotych.