Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem.

Pieniądz jest wart tyle, ile warta jest ręka, która go trzyma.

Szybka pożyczka tylko przez SMS

rachunek bankowy

Dużo firm udzielających kredytów podkreśla w kampaniach reklamowych szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość dostarczenia pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w takich firmach jest bardzo długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na kredyt są kredyty SMS.

Kredyt przez SMS to oferta kredytowa, która pozwala nam wysłać wniosek o kredyt przez wiadomość SMS. W rzeczywistości wygląda to tak, że w treści SMSa wpisujemy dane personalne (imię oraz nazwisko, pesel oraz numer konta) i wysokość pożyczki i wysyłamy go pod podany numer. W odpowiedzi nawet w kilka minut gotówka przyjdzie na nasz rachunek bankowy.

Więcej o tym jak wygląda wysyłanie wniosku o pożyczkę przez wiadomość SMS możecie poczytać na tej stronie: pozabankowiec.pl/459/chwilowka-sms-soho-credit-vs-mini-credit/.

rachunek bankowy

Jest to bardzo szybki sposób na pożyczenie pieniędzy. O taki pożyczkę jesteśmy w stanie się starać o dowolnej godzinie, nawet w środku nocy gdy potrzebujemy środków finansowych na już. Jednak wszystko co ma swoje zalety ma także minusy. Tutaj minusem są niewielkie sumy o jakie możemy wnioskować. Najczęściej nie są one większe od kilkuset euro.