Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem.

Pieniądz jest wart tyle, ile warta jest ręka, która go trzyma.

Dla kogo kredyt SMS?

złotówki

W ostatnich miesiącach kredyty przez SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Niestety nie wszyscy mieli już z nim styczność. Bardzo dużo ludzi nadal nie wie jak używać kredytów SMS oraz dla kogo są one opłacalne. Postaram się was doinformować w dzisiejszym artykule.

Zastanawiając się nad tym dla jakiej grupy są pożyczki SMS powinniśmy popatrzeć na proces ich udzielania oraz ich parametry. Na samym początku zauważymy, że zaciągnięcie tego typu kredytu wymaga przynajmniej posiadania telefonu lub smartfona oraz umiejętności pisania SMS-ów. Niestety dużo starszych osób nadal nie ufa najnowszym telefonom, dlatego pożyczki SMS są dedykowane głównie do osób młodych.

złotówki

Ponadto nie duża kwota o jaką można wnioskować i bardzo krótki okres spłaty kredytu mówi nam, że jest to oferta głównie dla ludzi, którzy potrzebują gotówki na szybko, ale w małych ilościach. Jest to więc bardzo dobre rozwiązanie jeśli robimy zakupy i zabrakło nam środków finansowych, lub dla przedsiębiorców, którzy muszą zapłacić, na przykład podatki, lecz w danym miesiącu nie odnieśli dochodu.